Teslimat İade ve Garanti


Garanti Kosullari

Tüm ürünler kalite kontrol yapildiktan sonra size gönderilmekte ve aksi belirtilmedigi takdirde üretici firmalarin garantisi altindadir.

Garanti kosullarinin geçerli olabilmesi için kargo teslimati esnasinda ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar görüldügünde tutanak tutturarak ürünü teslim almayiniz. Ürün üzerinde yapilan degisiklikler,ürünün deforme olmasi ya da ürünün orijinal dizayninin bozulmasi garanti kapsami disindadir.

Ürün Iade Kosullari

Tüm ürünlerde degisim saglanmamaktadir. Ürün iadesi ve degistirme sartlari olarak, 4077 sayili Tüketicinin Korunmasi Hakkinda Kanun geregi uygulamalar esastir. Sitemiz üzerinden satin aldiginiz ürünün hatali çikmasi, gönderilen yazılı teklife göre eksik ya da farklı cıkması durumunda iade ya da degisimi talep edilmesi halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde bizimle iletisim kurmaniz gerekmektedir. Tüketici'nin özel istek ve talepleri uyarinca üretilen veya üzerinde degisiklik ya da ilaveler yapilarak kisiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkini kullanamaz. Siparis edilen ürün hatasi müsteri kullanimindan olusmussa ya da 7 günlük süre içerisinde ürün kullanilmissa ürünün iade ve degisimi yapilmaz. Ücret iade süreci kredi karti ile yapilan alisverislerde ortalama 2-7 is günü sürebilmektedir. Banka havalesi ile yapilan siparis iadeleri ise ilk is günü yapilmaktadir. Herhangi bir ariza durumunda tarafimiza bildirip kargo yoluyla bize gönderebilirsiniz. Ariza ve degisim durumlarinda kargo ve nakliyat ücreti müsteriye aittir.